http://www.karate-slovakia.sk/
https://www.facebook.com/pages/Karate-Kickbox-klub-Pezinok-Guard-BA/258879254293530    


Karate-Kickbox Klub Pezinok je členom Slovenskej federácie okinawského karate a kobudo, ktorá ako jediná v SR je členom Medzinárodnej federácie Goju ryu Karate a kobudo so sídlom na Okinawe, ktorú v polovici minulého storočia založil Sensei Seiko Higa, priamy žiak Chojuna Miyagiho."Je silný ten, ktorý zvíťazí nad svojim súperom, ale najsilnejší je ten, ktorý zvíťazí sám nad sebou." motto školy GOJU RYU


KKK Pezinok - vonkajšie tréningy od pondelka 26.4.2021

Ahojte bojovníci KKK Pezinok

keďže sa nám trochu uvolnili opatrenia a po dohode s p. riaditeľkou a trénermi, tak začíname s tréningami od pondelka t.j. 26.4.2021 od 17,00 hod vonku na školskom dvore tak ako sme trénoveli pred rokom. Trénoveť sa bude vonku, ako som uviedol, tak sa aj podľa toho oblečte. Ak by bolo zlé počasie tak sa tréning ruší. O všetkom sa dohodneme v pondelok. Taktiež podľa opatrení všetci, ktorí budú trénovať musia mať negetívny test alebo mať potvrdenie o prekonaní covidu alebo byť zaočkovaní, to je podmienka !!!!!!!!  Ak budete mať nejaké otázky alebo nejasnosti tak mi zavolajte.
Už sa na Vás všetkých teším aj s trénermi a pozdravujem všetkých.

tréner M. Horák


Letné sústredenie Klubu 2021

Vážení členovia klubu KKK Pezinok, ktorí ste sa prihlásili na sústredenie.

po rokovaniach s rezortom Záruby pri Smoleniciach kde budeme mať sústredenie v čase od 23. do 28. augusta 2021, chcel by som Vás týmto informovať, že zálohu vo výške 50% z dannej sumy musíme uhradiť do 28.3.2021. Ak by sa sústredenie z epidemiologických dôvodov covid 19 zrušilo záloha Vám bude v plnej výške v r a t e n á  !!!!.  Jednotlivé sumy na sústredenie : 

 - členovia klubu starší ako 12 rokov suma 140,- Euro . Záloha : 70,- Euro
 - členovia klubu do 12 rokov suma 110,- Euro.  Záloha : 55,- Euro
 - nečlenovia klubu starší ako 12 rokov 165,- Euro.  Záloha : 82,50 - Euro

Uvedené sumy by som Vás žiadal zaslať na účet klubu najneskôr do 26.3.2021. poznámka sústredenie a meno
Účet klubu je : SK20 0900 0000 0000 1919 0414  BIC: GIBASKBX

Ďakujem Vám pekne ,  otázky ohľadom sústredenia alebo iných veci mi volajte na mobil : 0948 766 224
Prajem Vám všetkým pekný deň a ak sa trochu uvolnia opatrenia začneme trénovať v Šenkviciach. 

S pozdravom tréner Miroslav Horák
International Online Karate League 2021

Súťaž je určená najmä pre členov Talentovanej mládeže SFKaBU (kata) – A tím, aj širší káder – ako i pre všetkých cvičiacich od 6 do 14 rokov, ktorí majú záujem vyskúšať si dlhodobú súťaž za účasti federácii z celkovo 8 krajín sveta (USA, Južná Afrika, Pakistan, Veľká Británia…).

Registrácia prebieha tu: https://karate-slovakia.sk/registracia

Tí, ktorí sa registrovali už na Slovakia open alebo k jednotlivým výberom SFKaBU (reprezentácia a Talentovaná mládež), stačí, ak si aktualizujú údaje (resp. si ich skontrolujú).

Video do 1. kola ligy je potrebné nahrať do 30.1.2021 (max. veľkosť je 256MB).


Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBUSFKaBU - Slovakia Open 2020 e-tournament

https://photos.app.goo.gl/o26bE568SNWUTkQ38

Výsledkový sumár :

1.miesto Daniel Ryška - KUMITE   

4.miesto Filip Horňák - KATAVo foto-galérii sa nachádza účastnícky diplom pre všetkých, korí sa zúčastnili súťaže. Prvé tri miesta dostanú  medaily a vytlačené diplomy.

Na stránke www.slovakiaopen.com nájdete celkový prehľad postupujúcich do 2. kola v kata a kobudo. Kumite bolo jednokolová súťaž - výsledky budú v nedeľu.
Poprosíme všetkých, aby nahrali  svoje videá, vynímajúc juniorské a seniorské kata. Tí dostanú informácie osobitne, nakoľko niektoré pôjdu "LIVE" v sobotu 19.12. cez ZOOM. Treba sa pripraviť, že títo pretekári musia svoje kata cvičiť naživo v sobotu cez ZOOM!
Termín zasielania videí do finálového kola je 17.12.2020 !!!

OZNAM pre členov Karate-Kickbox Klubu Pezinok [ 4.12.2020 ] 

Kto má záujem, môže sa zučastniť spoločného nahrávania súťažných videí kata aj kumite pod vedením trénerov Karate-Kickbox Klubu Pezinok, ktoré sa uskutoční v utorok 8. decembra od 19:30 vo fitku v Šenkviciach (pri železničnej stanici). Ak nepoznáte cestu, môže sa ísť spoločne - odchod 19:10 z Pezinka, stretnutie za kruhovým objazdom na Šenkvice. V prípade záujmu kontaktujte telefonicky Senseia Horáka 0948 766 224.

V sobotu sa spúšta registrácia na webe www.slovakiaopen.com, kde pretekár získa unikátny kód. Kód budete potrebovať na nátačania súťažných videí.

Samozrejme môžete video nahrať aj doma a uložiť ho na web www.slovakiaopen.com

Aktuálne informácie [ 7.12.2020 ] 

registrácia na Slovakia open je od soboty spustená. Doteraz evidujeme viac ako 150 registrácií z 8 krajín (vrátane USA). Ďalšie krajiny prisľúbili účasť.

Registrácia:  https://www.slovakiaopen.com/registration/

Po registrácii (dostanete unikátny kód) - nakrútiť video, následne nahrať do systému. Karate, kobudo a kumite.

Najlepšia šestica z každej kategórie postúpi do finále (nové video, tenistý kód). 
Finálové kategórie kata juniori a seniori (18-20, 21-35, 36-46, Muži a Ženy) prebehne live cez ZOOM 19.12.2020. Rozhodcovia budú rozhodovať videá naživo pred Vami cez ZOOM. Panel rozhodcov bude medzinárodný.
Hlavným rozhodcom bude viceprezident Rozhodcovskej komisie WUKF p. Essam Shreif z Anglicka (7. Dan).

Tešíme sa na Vaše videá a podporu!

Vážení členovia Federácie,

pozývame Vás na online súťaž - SLOVAKIA OPEN 2020. Nakoľko nám pandemická situáciu nedovolí urobiť akýkoľvek iný variant bez ohrozenia zdravia účastníkov súťaže, sme nútení tento ročník súťaže preniesť do online režimu.

Slovakia open však bude mať niekoľko odlišností oproti našim bežným online súťažiam.


1. Súťaží sa s kata, ktorá bude aktuálna, nie kata, ktorú cvičenec nahral na prvú online súťaž v apríli.
2. Registrácia prebehne výlučne cez nový web www.slovakiaopen.com, kde od soboty bude možné nahlasovanie sa.
3. Pretekár získa unikátny kód, ktorý musí ukázať pred samotným zacvičením kata ako dôkaz, že ide o autentickú kata.
4. Tento kód platí pre kata a kobudo kata. Pre kumite súťaž to neplatí (registrácia ale áno).
5. Kumite súťaž prebehne pavúkovým systémom s jedným videom nahratým cez www.slovakiaopen.com. Princípom kumite súťaže bude 30 sekundové video rôznych techník do kumite na záasahové plochy oponenta (treba si vyrobiť "figurínu", vešiak, balóniky...). Rozhodcovia budú hodnotiť viacero kritérií:
  a) Dobrá forma techniky a dynamika
  b) Rôznorodosť techník a ich funkčnosť
  c) Vzdialenosť a kontrola (ak sa používa boxovacie vrece, vyhýbajte sa kontaktu)
  d) Postoj (Zanshin)
  e) Rytmus a rýchlosť.
6. Rozhodcovia budú medzinárodní z WUKF.
7. Finálové kategórie kata 18-20 roční M/Ž, 21-35 M/Ž, 36-45 M/Ž budú "LIVE" cez ZOOM. Pretekári sa prihlásia do ZOOMu v určený čas a zacvičia kata naživo pred panelom medzinárodných rozhodcov (všetko prebehne naživo). Uvidia i svojich súperov a na záver aj celkové vyhodnotenie kategórie.
8. Finálové kategórie juniorov a seniorov sa budú vysielať aj cez YouTube do celého sveta.
9. Kata (karate a kobudo) sa ide dvojkolovo - semifinále a finále. Je tomu potrebné prispôsobiť kata podľa pravidiel WUKF. Známky zo semifinále a finále sa spočítavajú.
10. Všetci účastníci získajú Účastnícky diplom, prvé tri miesta dostanú diplom a medailu.


V tejto chvíli máme sľúbenú účasť krajín ako ČR, Poľsko, USA, Francúzsko, Malta, Írsko, Anglicko, Ukrajina, Juhoafrická republika, Taliansko, Rumunsko, Dánsko a pracujeme na ďalších.
Ďalšie informácie Vám pošleme ihneď po zasadnutí OV Slovakia open a po konzultáciách so zahraničnými výpravami.


S pozdravom


Mgr. Peter Kotásek, riaditeľ súťaže, generálny sekretár SFKaBU
JUDr. Martin Jarabica, člen OV Slovakia open, viceprezident SFKaBU
Mgr. Daniel Baran, člen OV Slovakia open, prezident SFKaBU

<FotoGaléria>     <Informácie k turnaju>SFKaBU - Československý e-turnaj 2020

https://photos.app.goo.gl/CzwJ69DC6hKUmjGGA

Ahojte všetci

SFKaBU usporiadava uvedení turnaj bol by som rád kedy ste sa zapojili aj Vy členovia KKK Pezinok v čo naväčšom počte. Viem že sme dlhšie netrénovali ale aj iné kluby /všetky/ sú na tom ako mi a ja verím že doma individualne trénujete ako ja ! Zapojte sa a verím že urobíte čo najlepší výsledok pre klub. Ďakujem Vám a verím že sa čoskoro uvidíme v telocvični.

S pozdravom tréner Miroslav Horák


Vážení členovia Federácie, 

PR SFKaBU pripravila novinku v online súťažení. Uvedomujeme si, že to nenahradí klasickú súťaž, ale v tejto dobe, kde človek nemôže opustiť ani svoj byt, je to jedna z možností, ako zostať aspoň ako tak pri karate. Najmä, ak ide o deti a mládež.

Československý e-turnaj je iniciatíva SFKaBU posunúť online súťaže i za naše hranice. Česká asociace okinawského karate a kobudo je našou najbližšou organizáciou mimo SR a preto sme oslovili práve ich, aby s nami rozbehli tento projekt.
Získali sme podporu zo strany WUKF, aj EurEthICS ETSIA, ktorí spoločne zastrešili tento turnaj. Ktovie, možno je to predvoj k E-Slovakia open.
Poprosíme Vás, pošlite informácie rodičom a deťom, aby sa čo najväčší počet pretekárov zúčastnil. Víťazná organizácia získa pekný pohár. Všetci účastníci získajú účastnícke diplomy, prví traja medaily, diplomy a menšie poháre. Najúspešnejší klub SFKaBU získa sladkú odmenu!

1. kolo prebehne do 8.11.2020 (zaslanie videa), 2. kolo do 17.11.2020 (zaslanie videa). Známky za obe kolá sa spočítajú a tak sa určí víťazstvo.

Ďakujeme za podporu a spoločne zvládneme toto obdobie!!!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU


Aktuálne informácie - 13 November 2020

Vážení členovia Federácie,

v tejto chvíli sú spracované všetky videá. Preto si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste sa nakontaktovali na všetkých, ktorí poslali videá (celkovo ich je viac ako 150), aby si skontrolovali, či bolo ich video stiahnuté.

Tí, ktorí poslali dve videá naraz, musia video do druhého kola poslať opätovne cez uschovna.cz.

Ďakujeme a rozhodcom prajeme pevné nervy pri rozhodovaní!!!

S pozdravom
Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU

<Informácie k turnaju>OZNAM 12.10.2020

V RÁMCI ZDRAVOTNÝCH OPATRENÍ A PREVENCIE PRED ŠÍRENÍM CORONA VÍRUSU SA POČNÚC DNEŠNÝM DŇOM 12. OKTÓBRA 2020 RUŠIA VŠETKY TRÉNINGY KARATE AŽ DO ODVOLANIA! O ZMENE VÁS BUDEME INFORMOVAŤ!

SFKaBU - opatrenia od 12.10.2020

Vážení členovia Federácie,

na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu a následne Úradu verejného zdravotníctva dôrazne odporúčame členským klubom SFKaBU, aby sa až do odvolania prerušila aktívna tréningová činnosť.
Opatrenia ÚKŠ a ÚVZ SR sú nasmerované k zníženiu mobility a stretávania sa obyvateľstva.

Na Slovensku bude od utorka (13. 10.) platiť zákaz zhromažďovania sa viac ako šesť ľudí. Výnimkou sú osoby žijúce v jednej domácnosti. Tak rozhodla Vláda SR na svojom dnešnom (12.10.) rokovaní.

Preto i Vás, vážené kluby, touto cestou žiadame o striktné dodržiavanie všetkých nariadení oboch vyššie spomínaných inštitúcií s cieľom ochrániť seba, členov klubu i svojich rodín.

Ďakujeme a ostávame s pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBUSFKaBU - súťaž s ADA SR

Vážení členovia Federácie,

SFKaBU vyhlasuje súťaž pre všetkých členov Federácie do 18 rokov.

Úlohou detí a mládeže je skúsiť:

- vlastnými  slovami vysvetliť Čo pre mňa znamená fair play? - krátka úvaha na max A5 ; ALEBO
- nakresliť obrázok k téme Čo pre mňa znamená fair play? (poslať sken)

Podmienkou zaradenia príspevku do súťaže je:
- poslať úvahu alebo kresbu na info@karate-slovakia.sk do 31.10.2020
- zakomponovať do textu názov našej federácie, resp. členského klubu SFK, do kresby zakomponovať logo federácie/klubu.

Pri posielaní je potrebné:
- napísať meno, priezvisko, klub a vek
- do mailu napísať, že zákonný zástupca súhlasí  so  zverejnením osobných údajov podľa Zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (použité bude meno, priezvisko, vek a klub).

Tešíme sa podpore Antidopingovej agentúry SR, s ktorou sme nedávno podpísali memorandum o spolupráci. Účastníci súťaže súťažia o balíček od ADA SR (ceruzka, náramok, tričko...)


S pozdravom
Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU


Nábor detí a mládeže do Karate-Kickbox klubu Pezinok


Nábory nových členov budú prebiehať od pondelka 28. septembra 2020 o 17.30 v telocvični na ZŠ Kupeckého. Prineste si tričko, tepláky , tenisky a chuť trénovať

Nábor je určený pre chlapcov a dievčatá od 6.rokov. Tréningy sú zamerané na tradičné a športové karate, rozvoj pohybových schopností, správne dýchanie a držanie tela, sebaobranu a disciplínu.
Tréningy vedú certifikovaní inštruktori okinawského karate : Miroslav Horák (6.dan), Patrik Leschinger (3.dan)

Tréningy Karate : každý pondelok a stredu od 17:30 do 19:00
 

Anketa Športovec roka mesta Pezinok 2019

https://photos.app.goo.gl/NTewnkf87ibV7i4k6

Mesto Pezinok každoročne oceňuje jednotlivých športovcov a športové kluby za ich prácu a prezentáciu mesta.
Medzi ocenenými je aj náš klub a pretekár Daniel Ryška. Gratulujeme !!


Výsledky hlasovania podľa odbornej poroty Komisie športu


kategória – Športovec roka – JUNIORI (jednotlivci)
3.miesto – Daniel RYŠKA (karate)

kategória – Športový kolektív – MUŽI/ŽENY
2.miesto – Karate-kickbox Pezinok (karate-kickbox)

<FotoGaléria>Letné sústredenie Klubu 2020

https://photos.app.goo.gl/nb8KMME8JgmkFXam6

Od pondelka 21.8. do soboty 26.8. sa členovia KKK Pezinok zúčastnili na klubovom sústredení v penzióne Huncokár na Zochovej chate. 

Pod vedením hlavného trénera Miroslava Horáka a trénerov Michala Peniaka, Ivana Marka, Patrika Leschingera a Daniely Šiandorovej absolvovali nielen kondičnú ale aj technickú prípravu do kata aj do kumite. 

Súčasťou sústredenia boli aj skúšky technickej vyspelosti za účasti senseiov  Ľubky Klementisovej a Jána Dada. 

V troch kategóriách prebiehal aj obľúbený samurajský turnaj a na záver sústredenia aj za účasti rodičov bola tradičná opekačka.


Ďakujeme sponzorom sústredenia Slovenskej sporiteľni a tyčinkám od Max Sport!

<FotoGaléria>SFKaBU - 2. kolo Online súťaže

https://lh3.googleusercontent.com/LmrVQIvuzOfFN_ugawWWT2xXnzqqqfN9j6IR0dQBM-yQPEzycH7fs11c8Sfuf6XBGdwNPvpy5lxPZVmOjCBAjoSg1y5j_-aQfJSXjAHgWD9Di0HcTTP_EnisURZO56WxG7HECh5P29WDRurLb4n4PIyPrIwWXiSmSMBgQ4D1WFl3pULPBUdsVrcrKAG-a3qqKJ1Qp5TYI-mZlxAt7vdNdolQw9EYnDDfS5P_VlWAQztagqtkAijTTOzhyRWUWAfEJBy25UHHc7KdGLyHj-eUzoJ7NoKiiE2LW0xmZ-qBx6aGxKQUrGV6ldED1_tSvYaEMI245XI-Io5aN7IgDLLCqMzDP53FsFFeUEnDQe0Fl-9rp6-RxsNs6Hm4ts8s6URA94AX4igW-49A3gXGuuGg-x9o6d7OqawsUPvHUO8kATtWaFXW14QqhSFTRXEEDY8mRxJgWy6xrQKBW1lq4FOdnL1kb8hCjQHhHvROfB9eWqlyYEjTbYe_sG9EMYZhZp1sOwl9e944TeoenMo6OR58UFw-teTuC62hCy41XxeVGqMwdmDxi0uogXIaxjkAcYj8TJWNp2_AmQjbsdwb1HtQIhblllIUiaq3Y6sSfyxp7BbdIvwQrE2_2kjy2CacVVCrW4eIDM1G5YxHUbv30_hqGv690NXnx1JB-wYSTVXQUNq5p8EjOMIK2utp34mpBkiqBv9HssdiRoqOqL_O3_Im-BpYgeA-1gYRfMfp7TnYRw9XIcCK3gMR8Q=w755-h1067-no


Vážení členovia Federácie,

po úspešnom 1. kole online súťaže v Gekisai Dai Ichi, do kotérho sa zapojilo 70 pretekárov so 70 videami, spúšťame 2. kolo takejto súťaže.

Tentokrát bude predvedená kata SAIFA!

Projekt bol podporený i európskou organizáciou EurEthICS ETSIA, ako projekt #BEACTIVEATHOME. Do tohto projektu sa zapájajú postupne ďalšie federácie v rámci EUKF.

Platia tie isté pravidlá, ako počas 1. kola. Všetky informácie k súťažným pravidlám získate na našom webe 


V tejto súvislosti ponúkame možnosť nahlásenia sa i rozhodcov, ktorí majú záujem o hodnotenie týchto kata, samozrejme, taktiež online, preto je potrebná dobrá znalosť práce s PC a mať čas sa všetkým kata povenovať. Ak má niekto záujem, pošlite nám mail.


Ďakujeme a tešíme sa na ďalší zaujímavý projekt od SFKaBU.


Buďte zodpovední!

S pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU
člen WUKF ExCom
člen Disciplinárnej a antidopingovej komisie WUKF


20. apríla 2020 : SFKaBU - Talentovaná mládež - ONLINE TRÉNING

Vážení členovia Federácie,

v priloženom linku Vám posielame návrh na individuálny tréning pre členov talentovanej mládeže SFKaBU v oblasti kumite. Poprosíme Vás o zaslanie videa všetkým členom talentovanej mládeže za váš klub, resp. všetkým svojim mladším členom ako možnosť trénovania techník do kumite.


Poprosíme, aby najmä členovia talentovanej mládeže poslali na mail, resp. na messenger video, ako trénujú podľa tohto plánu. Jednak, aby p. Miroslav Šenk mohol reagovať, jednak, aby sme zvýšili motiváciu. Videá budú priebežne uverejňované na FB SFKaBU.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za spoluprácu. Pripravujeme pre Vás obdobne tréningy zamerané na rozvoj kondície, ako i tréningy kata...
Informácie ohľadne Tm SFKaBU Vám rád zodpovie p. Miroslav  Šenk, zodpovedný za oblasť talentovanej mládeže SFKaBU.

S pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU
člen WUKF ExCom
člen Disciplinárnej a antidopingovej komisie WUKF


17. apríla 2020 SFKaBU - plán do najbližších dní

Vážené kluby Federácie,

dovoľte nám, aby sme Vás informovali o aktivitách Federácie na najbližšie obdobie.

Cez víkend sa vypustí video s víťaznými Gekisai Dai Ichi katami na sociálnych sieťach.
V pondelok začneme s II. kolom online súťaže, tentokrát SAIFA, následne bude v pláne TOKUI kata, orientácia na reprzentantov a starších cvičencov a ešte sa vrátime k najmenším s Gekisai Dai Ni kata.
Chceme Vás informovať, že v priebehu mája sa spustí online školenie pre rozhodcov (cez aplikáciu ZOOM), kde sa bude formou diskusie preberať všetko potrebné (pravidlá, gestá, komplikované situácie, miešanie štýlov...).
Od mája spúšťame i projekt online vdzdelávania trénerov SFKaBU spolu s odborníkom na trénerstvo a absloventom FTVŠ UK - dlhodobé vzdelávanie.

Komisia reprezentácie SFKaBU spustila tréningové denníky pre členov reprezentácie SR, následne aj v máji budú pokračovať v práci s reprezentáciou prostredníctvom online prostredia.

V oblasti starostlivosti o talentovanú mládež SFKaBU sa pripravuje projekt individuálnych tréningov pod vedením Miroslava Šenka (ONLINE), zodpovedného za TM SFKaBU (kata, kumite, všeobecná športová príprava). Budú vypracované videá, podľa ktorých budú členovia TM trénovať v domácom prostredí, resp. vonku.

Okrem iného Vám preposielam pozdravy od okinawských majstrov - Gushi sensei, Shinjo sensei. Sú v poriadku, cvičia individuálne a myslia i na nás všetkých na Slovensku.

Ďakujeme a ostávame s pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU
člen WUKF ExCom
člen Disciplinárnej a antidopingovej komisie WUKF


SFKaBU - ONLINE SÚŤAŽE 2020

https://lh3.googleusercontent.com/O3g0fMG0cmQCAzt6HcisrtARZNyD--zhXFcwuT_yJ1e72MhcXy0p79vD1Konu9eXKfVdjhsvhev29WUiAFy200xBdlIae-TD9dkp31TGE0RTn0xQduiC6emFNk_x-mStLmxaDK7Qaf0Hxa-QVFPKQsvBNduec2HkjzHMeaddmqDBYU4zSkhTnulgqScJ0Jgp2qc7imp02LRfd2-wIqOQP3KuzFT_7f5EDwdNnMxbcurnSeQ5CJ-c6AR0qgG9aSmqaIpRHe2tAdbCI5-6-yQho0c5PQheI986ZxGDOMTDfqXaCkj2sy9uroyJ_6dJ_1iRL78dmM-gYC2KfrANAHccVqBQ5cGMKECO6c8TrIkLGEeMXqMd96SjowY_QZoPs5mUviZQqnGf0QWI6aU_MZ80tdyC-6DhdM0643Wm8aUo6Xzy4nZ487P8GpwO74DJlSbTSqURymA-NhJBk0636lQ5bP9b_uO6GpZ-XVHNjCUppcwtKfIV1DrXce9z7ePeazMYcENcYqjfFe5nD68frvnVE3oJG3XQ-vfQZoocw_6fhydVxeudEKiQkKrsNIfTSs03PzYvjBE9RVfSwyFEQoZAZpfRckBkzQvzFs-ISfl7lRtoqRyWBDWhceaTDayZYvlDE8rLauuamoLgXFLAl4atg8dskqgjbwxRudWjJexsoueoq-_AYovwn56m8YXYADV1idn39PbuPykp7iPrmmedN6TAiVa54WfDQQbpOywRlLVLCQK9LvY2Hw=w620-h877-no

Vážení členovia Federácie,

vzhľadom na situáciu s CORONA19 nie je možné usporadúvať akékoľvek športové súťaže na území Slovenska, sa PR SFKaBU rozhodla spustiť projekt: ONLINE SÚŤAŽE 2020.
Cieľom projektu je vrátiť aspoň na chvíľu karate späť do našich životov a, samozrejme, opäť vzbudiť súťažného ducha medzi našimi členmi/pretekármi.

V prvej línii štartujeme súťaž v GEKISAI DAI ICHI kata pre deti (chlapci/dievčatá) do 12 rokov. Veríme, že práve tieto vekové skupiny najviac bažia znova po nejakej tej výzve. Berme to, ako taký malý CHALLENGE!

Po vyhodnotení úspešnosti prvej online súťaže pristúpime k ďalším "kolám", v ktorých by sme sa chceli zamerať na starších pretekárov a vyššie kata.

Veríme, že sa Vám tento projekt zapáči a že samotní pretekári využijú možnosť konfrontovať sa ONLINE so svojimi "súpermi" v karate gi.

Spoločne chceme i v týchto náročných časoch dopomôcť k "psychickej" pohode v domácnostiach.


Prípadné konštruktívne nápady a návrhy (podpora) z Vašej strany potešia.

!!!Taktiež si Vás dovoľujeme upozorniť, že zaslaním videa na sutaz@karate-slovakia.sk súhlasite s jeho ďalším spracovaním a preposlaním. Ďakujeme za súhlas.!!!


Všetky informácie k súťaži nájdete na:  http://karate-slovakia.sk/?p=online

S pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU
člen WUKF ExCom
člen Disciplinárnej a antidopingovej komisie WUKF


OZNAM


V RÁMCI ZDRAVOTNÝCH OPATRENÍ A PREVENCIE PRED ŠÍRENÍM CORONA VÍRUSU SA POČNÚC DNEŠNÝM DŇOM 9.MARCA RUŠIA VŠETKY TRÉNINGY KARATE AŽ DO ODVOLANIA! O ZMENE VÁS BUDEME INFORMOVAŤ!


Milí mladí karatisti a priaznivci karate !

Súčasná situácia na Slovensku zastavila naše tréningy, presunula termíny sútaží a sústredení. 
Napriek tomu, že viaceré sútaže v tejto sezóne vôbec nebudú, trénujte doma, udržiavajte si kondičku a nezahálajte, aby ste nestratili formu. 
Verím, že to všetci v zdraví zvládneme, aby sme sa opät všetci stretli!

Miroslav Horák a kolektív trénerov


12. marca 2020 : SFKaBU - mimoriadna situácia v SR

Vážení členovia,

nakoľko vláda SR  po konzultáciách s Ústredným krizovým štábom SR vyhlásila mimoriadnu situáciu na Slovensku, odporúčame členom klubov SFKaBU, aby necestovali do zahaničia, vyhýbali sa akýmkoľvek masovým podujatiam a iným akciám, pri ktorých hrozí riziko prenosu koronavírusu COVID-19.

Taktiež odporúčame klubom, aby prerušili počas mimoriadnej situácie v SR tréningovú činnosť.

V prípade, že viete o členovi reprezentácie SFKaBU a TM SFKaBU, že je v zahraničí na podujatí, resp. na nejakom tréningovom pobyte, prosíme Vás, okamžite nám túto skutočnosť nahláste, nakoľko má SFKaBU povinnosť voči MŠVVŠ SR takúto skutočnosť bezodkladne nahlásiť. Ministerstvo školstva zriadilo svoj krizový štáb, ktorý informuje o športovcoch v zahraničí Ústredný krizový štáb SR.

Ak by sa u niekoho objavil koronavírus, prosíme, aby taktiež kluby okamžite informovali vedenie SFKaBU.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Buďte, prosíme, opatrní!

S pozdravom

Mgr. Daniel Baran
prezident SFKaBU
člen WUKF ExCom
člen Disciplinárnej a antidopingovej komisie WUKFI. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2020 - Pezinok

https://photos.app.goo.gl/H5CLpgNuhP6aVD4v7

V sobotu 29.februára 2020 sa uskutočnilo v športovej hale SOU Komenského v Pezinku 1.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2020.
Našim pretekárom sa na prvých pretekoch novej sezóny darilo a dosiahli výborné výsledky. V silnej konkurencii sa nestratili ani naši nováčikovia ktorí atmosféru veľkého turnaja zažili prvý krát.

Výsledkový sumár :

1.miesto Martin Šlez - KATA chlapci 12-13 rokov do 5.KYU
1.miesto Michal Cehlárik - KUMITE chlapci 7 rokov Open
1.miesto Daniel Ryška - KUMITE chlapci 11 rokov -150cm
1.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 21-35 rokov -75kg

2.miesto Alberto Herera - KATA Veteráni Open
2.miesto Tamara Kanková - KUMITE dievčatá 14-15 rokov -60kg
2.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 18-20 rokov -75kg
2.miesto Martin Šlez, Filip Horňák, Katarína Klučárová - KATA chlapci 10-13 rokov družstvá
2.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 12-13 rokov družstvá
2.miesto Daniel Štrbka, Matúš Čúzy, Alfréd Morbacher - KUMITE chlapci 14-17 rokov družstvá

3.miesto Ester Mozolová - KATA dievčatá 9 rokov do 7.KYU
3.miesto Kristína Fiutová - KATA dievčatá 11 rokov od 6.KYU
3.miesto Viktor Džoganík  - KATA chlapci 11 rokov od 6.KYU
3.miesto Katarína Klučárová - KATA dievčatá 12 rokov od 4.KYU
3.miesto Filip Horňák - KATA chlapci 12-13 rokov do 5.KYU
3.miesto Rodan Hujbert - KUMITE chlapci 7 rokov Open
3.miesto Adam Krasňanský - KUMITE chlapci 11 rokov -150cm
3.miesto Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 12 rokov

<FotoGaléria>Hausnerův pohár 2020

https://photos.app.goo.gl/JBCcxc49jVw3J2pV9

V sobotu 25. januára 2020 sme sa zúčastnili na turnaji Hausnerův pohár. Predstavili sme sa v disciplínach kata a kumite a v konkurencii 16 klubov z Česka a Slovenska sme priniesli 5 medailí.

Výsledkový sumár :

1.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE mladšie žiačky
1.miesto Alex Buček - KUMITE juniori
1.miesto Zuzana Katonová - KUMITE masters

2.miesto Henrich Hujbert - KUMITE masters

3.miesto Emma Harausová - KUMITE staršie žiačky

4.miesto Michal Cehlárik - KUMITE mladší žiaci

<FotoGaléria>Páskovanie - skúšky na stupne technickej vyspelosti 18.12.2019

https://photos.app.goo.gl/W17zVRAWGPm7Y66r9

V stredu 18. decembra 2019 sa v telocvični na Kupeckého ulici uskutočnili skúšky na stupne technickej vyspelosti - páskovanie. Páskovanie viedli skúšobní komisári Miroslav Horák (6.dan) a Patrik Leschinger (3.dan).


Cvičenci boli postupne preskúšaní z predpísaných techník na jednotlivé technické stupne najprv z techník na mieste (údery, bloky, kopy), techník v pohybe s vykonaním techniky, a na záver prišli na rad súborné cvičenia kata. Hodnotila sa presnosť vykonania techniky, či už úderov, kopov, blokov, postojov, dýchanie, dynamika atď... Všetci zúčastnení členovia klubu skúšky zvládli a získali vyššie pásy.


Blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov v karate.


<FotoGaléria>

Pohára Brnenského draka 2019

https://photos.app.goo.gl/QFaLTqMXU674TEYt9

V nedelu 24.11.2019 se konal v hale Masarykovej univerzity 9.ročník Pohára Brnenského draka. Turnaja sa zúčastnili aj naši pretekári a tréneri.

Výsledkový sumár :

1.miesto Alex Buček - KUMITE juniori
1.miesto Zuzana Katonová - KUMITE seniorky
1.miesto Marek Zápražný - KUMITE masters
1.miesto Patrik Leschinger - KUMITE seniori
1.miesto Martin Šlez, Filip Horňák, Cristian Herera - KATA starší žiaci družstvá

2.miesto Martin Šléz - KATA starší žiaci
2.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE juniori
2.miesto Henrich Hujbert - KUMITE masters
2.miesto Marek Zápražný - KUMITE seniori

3.miesto Veronika Polyaková - KATA juniorky
3.miesto Daniel Ryška - KUMITE starší žiaci
3.miesto Alberto Herrera - KUMITE masters
3.miesto Henrich Hujbert - KUMITE seniori
3.miesto Zuzana Katonová - KUMITE masters
3.miesto Daniel Štrbka - KUMITE kadeti

<FotoGaléria>Majstrovstvá Slovenskej republiky v karate a kobudo 2019

https://photos.app.goo.gl/BAJpwPECFP2T86gs8

V sobotu 9.novembra 2019 sa uskutočnili v športovej hale v Šali Majstrovstvá Slovenska v karate a kobudo. Pretekári z nášho klubu sa na vrcholnom podujatí sezóny predviedli v dobrej forme a dosiahli výborné výsledky. Blahoželáme Majstrom Slovenska v karate !

Veľká vďaka za dosiahnuté výsledky počas celej sezóny patrí trénerom za skvelú prípravu !
Tiež ďakujeme rodičom a fanúšikom za podporu !

Výsledkový sumár :

1.miesto Katarína Klučárová - KATA dievčatá 12 rokov do 5.KYU
1.miesto Martin Šlez - KATA chlapci 12 rokov do 5.KYU
1.miesto Veronika Polyaková - KATA dievčatá 16-17 rokov do 3.KYU
1.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE dievčatá 10 rokov -145cm
1.miesto Daniel Štrbka - KUMITE chlapci 15-17 rokov -65kg
1.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci nad 21 rokov -75kg
1.miesto Daniel Štrbka, Matúš Čúzy, Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov družstvá-rotácie

2.miesto Filip Horňák - KATA chlapci 12 rokov do 5.KYU
2.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 18-20 rokov -75kg
2.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11-12 rokov družstvá

3.miesto Michelle Džoganiková  - KATA dievčatá 12 rokov do 5.KYU
3.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg
3.miesto Matúš Čúzy - KUMITE chlapci 13-14 rokov +55kg
3.miesto Martin Šlez, Filip Horňák, Cristian Herera - KATA chlapci 11-14 rokov družstvá

<FotoGaléria>V. Kolo Slovenského pohára v karate a kobudo - Veľký Krtíš - 2019

https://photos.app.goo.gl/qSYLjC4CbTMN5Y6e8

V sobotu 12. októbra 2019 sa konalo v športovej hale vo Veľkom Krtíši záverečné kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v roku 2019. Bola to pre nás posledná previerka pred Majstrovstvami Slovenska v karate, ktore sa uskutočnia 9. novembra v Šali.

Výsledkový sumár :

1.miesto Martin Šlez - KATA chlapci 12 rokov do 5.KYU
1.miesto Katarína Klučárová - KATA dievčatá 12 rokov do 5.KYU
1.miesto Veronika Polyaková - KATA dievčatá 16-17 rokov do 3.KYU
1.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE dievčatá 10 rokov -145cm
1.miesto Matúš Čúzy, Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov družstvá-rotácie

2.miesto Michelle Džoganiková  - KATA dievčatá 11 rokov od 5.KYU
2.miesto Sofia Hujbertová - KATA dievčatá 10 rokov od 6.KYU
2.miesto Filip Horňák - KATA chlapci 12 rokov do 5.KYU
2.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg
2.miesto Tamara Kanková - KUMITE dievčatá 13-14 rokov +50kg
2.miesto Martin Šlez, Filip Horňák, Cristian Herera - KATA chlapci 11-14 rokov družstvá

3.miesto Daniel Ryška - KUMITE chlapci 11 rokov -150cm
3.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 18-20 rokov -75kg
3.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci nad 21 rokov -75kg
3.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11-12 rokov družstvá

<FotoGaléria> IV. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo – Prievidza CUP

https://photos.app.goo.gl/fvtxdvfpX2pRxqGP7

V sobotu 28. septembra 2019 sa uskutočnilo v športovej hale v Prievidzi 4. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo Prievidza CUP. Naši pretekári opäť nesklamali a viacerí získali podiové umiestnenia.

Výsledkový sumár :

1.miesto Katarína Klučárová - KATA dievčatá 12 rokov do 5.KYU
1.miesto Veronika Polyaková - KATA dievčatá 16-17 rokov do 3.KYU
1.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE dievčatá 10 rokov -145cm
1.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg
1.miesto Daniel Štrbka - KUMITE chlapci 15-17 rokov -65kg
1.miesto Daniel Štrbka, Matúš Čúzy, Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov družstvá-rotácie

2.miesto Daniel Ryška - KUMITE chlapci 11 rokov -150cm
2.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 18-20 rokov -75kg
2.miesto Veronika Polyaková, Gajane Križanová, Radoslav Klučár - KATA dievčatá od 15 rokov družstvá
2.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11-12 rokov družstvá

3.miesto Michelle Džoganiková  - KATA dievčatá 11 rokov od 5.KYU
3.miesto Radoslav Klučár - KATA chlapci 14-15 rokov od 2.KYU
3.miesto Adam Krasňanský - KUMITE chlapci 11 rokov -150cm
3.miesto Matúš Čúzy - KUMITE chlapci 13-14 rokov +55kg
3.miesto Sofia Hujbertová, Katarína Klučárová, Kristína Fiutová - KATA dievčatá 11-14 rokov družstvá

<FotoGaléria>Nábor detí a mládeže do Karate-Kickbox klubu Pezinok


Nábory nových členov budú prebiehať od stredy 18. septembra 2019 počas tréningov v telocvični na ZŠ Kupeckého. 

Nábor je určený pre chlapcov a dievčatá od 6.rokov. Tréningy sú zamerané na tradičné a športové karate, rozvoj pohybových schopností, správne dýchanie a držanie tela, sebaobranu a disciplínu.
Tréningy vedú certifikovaní inštruktori okinawského karate : Miroslav Horák (6.dan), Patrik Leschinger (3.dan), Daniela Šiandorová (2.dan).

Tréningy Karate : každý pondelok a stredu od 17:30 do 19:00


Letné sústredenie Klubu 2019

https://photos.app.goo.gl/6YBdUr1C3z3vVfgr7


Letné sústredenie klubu sa konalo v termíne 19.8.2019 - 23.8.2019 v krásnom prostredí Malých Karpát v penzióne Univerzitka v časti Modra-Piesok (v blízkosti Zochovej chaty)

Absolvovali sme tvrdú prípravu na nadcházajúcu časť sezóny. V peknom prostredí v Modre Harmónií, uprostred lesa bez signálu, sme každý deň poctivo makali. Od najmladších členov, ktorí boli prvýkrát na sústredení až po ostrieľaných veteránov. Vyhodnotení boli najväčší makači, najlepšie uprataná izba, samurajský turnaj a na záver aj páskovanie.

Všetkým trénerom, rodičom a cvičencom patrí veľká vďaka, že sa to opäť podarilo v tak hojnom počte!
8. Majstrovstvá sveta WUKF 2019 - Bratislava

https://photos.app.goo.gl/wzwm79psEuZeVfXFA


V Bratislave sa v dňoch 20. až 23. júna 2019 uskutočnili 8. Majstrovstvá sveta WUKF.

Zo zimného štadiónu Ondreja Nepelu,  si domov vezieme 3 tituly majstrov sveta, jednu striebornú medailu a tri bronzové medaily.

V kumite jednotlivcov triumfoval Ivan Marko v kategórií veteránov, takisto družstvo veteránov v zložení Marko, Peniak, Hačko a v kategórií 11 ročných chlapcov vyhral Daniel Ryška
V kata sa na druhom mieste umiestnila Michelle Džogániková a tretí boli v kumite Martin Tomaškovič, Alex Buček a družstvo kadetov Buček, Štrbka, Šefčík.

Výsledkový sumár :

1.miesto Daniel Ryška - KUMITE SHOBU NIHON MALE CHILDREN E ALL BELTS 10 YEARS UNDER 145 CM
1.miesto Ivan Marko - KUMITE SHOBU SANBON MALE VETERANS A ALL BELTS 36 TO 40 YEARS OPEN WEIGHT
1.miesto Michal Peniak, Ivan Marko, Martin Hačko - KUMITE TEAM ROTATION SHOBU SANBON MALE VETERANS ALL BELTS 36 YEARS AND OVER

2.miesto Michelle Džogániková - KATA ALL STYLES FEMALE CHILDREN F WHITE TO ORANGE 11 YEARS

3.miesto Alex Buček - KUMITE SHOBU SANBON MALE CADETS A 4 ALL BELTS 16 TO 17 YEARS OVER 75 KG
3.miesto Martin Tomaškovič - KUMITE SHOBU SANBON MALE SENIORS D ALL BELTS 21 TO 35 YEARS OVER 85 KG
3.miesto Daniel Štrbka, Tomáš Šefčík, Alex Buček - KUMITE TEAM SHOBU SANBON MALE CADETS A ALL BELTS 16 TO 17 YEARS

<FotoGaléria>    <FotoGalériaWUKF>    <TV_Pezinok>    <TA3_spot1>    <TA3_spot2>    <TA3_spot3>    <WUKF2019>    <KompletnéVýsledky>III. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2019 - Púchov

https://photos.app.goo.gl/98K6kWysG4e1KZD87


V nedelu 14.apríla 2019 sa uskutočnilo v športovej hale MŠK Púchov 3. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2019.

Výsledkový sumár :

1.miesto Sofia Hujbertová - KATA dievčatá 9 rokov od 6.KYU
1.miesto Jakub Hitka - KATA chlapci 10 rokov od 6.KYU
1.miesto Filip Horňák - KATA chlapci 11 rokov do 6.KYU
1.miesto Veronika Polyaková - KATA dievčatá 16-17 rokov do 3.KYU
1.miesto Maxim Sarkocy - KOBUDO LONG chlapci do 13 rokov
1.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE dievčatá 10 rokov -145cm
1.miesto Daniel Ryška - KUMITE chlapci 10 rokov -145cm
1.miesto Tamara Kanková - KUMITE dievčatá 13-14 rokov -50kg
1.miesto Daniel Štrbka - KUMITE chlapci 15-17 rokov -65kg
1.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 18-21 rokov -75kg
1.miesto Daniel Štrbka, Alex Buček, Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov družstvá-rotácie

2.miesto Michelle Džoganíková - KATA dievčatá 11 rokov do 6.KYU
2.miesto Kristián Herera - KATA chlapci 11 rokov do 6.KYU
2.miesto Gajane Križanová - KATA dievčatá 14-15 rokov do 3.KYU
2.miesto Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11 rokov -150cm
2.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11-12 rokov družstvá

3.miesto Maxim Sarkocy - KATA chlapci 12 rokov od 4.KYU
3.miesto David Moškovič - KATA muži nad 21 rokov
3.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg

<FotoGaléria>CAOKK Czech open 2019 - Karlove Vary

https://photos.app.goo.gl/5deJM5mygwhD5fDu9


V sobotu 23. marca 2019 sa v Karlových Varoch uskutočnil medzinárodný turnaj v karate CAOKK Czech open 2019 - Európsky pohár a otvorené Majstrovstvá ČR CAOKK.
Turnaja sa zúčastnila aj výprava z nášho klubu KKK Pezinok. Vybojovali sme viacero medailových umiestnení.<FotoGaléria>MALTA OPEN 2019

https://photos.app.goo.gl/Aw96a9d8T4e888d5A


15. a 16. marca 2019 sa uskutčnil medzinárodný turnaj v karate a kobudo Malta OPEN.

Náš klub na turnaji reprezentoval Maxim Sarkocy a vo funkcii medzinárodnej rozhodkyne Daniela Šiandorová.Maxim Sarkocy vybojoval zlato v kategórii Kobudo short - Sai do 13 rokov.


Reprezentačné sústredenie kata, kumite, kobudo 2019-03

https://photos.app.goo.gl/t6QLcPHgNERi7eEf7V sobotu sa uskutočnilo reprezentačné sústredenie kata, kobudo a kumite v Bratislave a Novej Bani za účásti pretekárov z Pezinka.
II. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2019 - Banská Bystrica

https://photos.app.goo.gl/ps64YHPrmYW9KDMv6

V sobotu 9. marca 2019 sa konalo v Športovej hale v Banskej Bystrici 2. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2019.

Výsledkový sumár :

1.miesto Michelle Džoganíková - KATA dievčatá 11 rokov do 6.KYU
1.miesto Maxim Sarkocy - KOBUDO LONG chlapci do 13 rokov
1.miesto Daniel Ryška - KUMITE chlapci 10 rokov -145cm
1.miesto Tamara Kanková - KUMITE dievčatá 13-14 rokov -50kg

2.miesto Jakub Hitka - KATA chlapci 10 rokov od 6.KYU
2.miesto Viktória Barcajová - KATA dievčatá 11 rokov do 6.KYU
2.miesto Filip Horňák - KATA chlapci 11 rokov do 6.KYU
2.miesto Maxim Sarkocy - KATA chlapci 12 rokov od 4.KYU
2.miesto Gajane Križanová - KATA dievčatá 14-15 rokov do 3.KYU
2.miesto Radoslav Klučár - KATA chlapci 14-15 rokov od 2.KYU
2.miesto Adam Krasňanský - KUMITE chlapci 10 rokov +145cm
2.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg
2.miesto Martin Tomaškovič - KUMITE muži Ippon shobu seniori a veteráni – STANKO CUP

3.miesto Sofia Hujbertová - KATA dievčatá 9 rokov od 6.KYU
3.miesto Katarína Klučárová - KATA dievčatá 11 rokov od 5.KYU
3.miesto Martin Šlez - KATA chlapci 11 rokov od 5.KYU
3.miesto David Moškovič - KATA muži nad 21 rokov
3.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE dievčatá 9 rokov
3.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg
3.miesto Daniel Štrbka - KUMITE chlapci 15-17 rokov -65kg
3.miesto Michal Peniak - KUMITE muži nad 21 rokov +75kg
3.miesto Daniel Štrbka, Alex Buček, Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov družstvá-rotácie
3.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11-12 rokov družstvá

<FotoGaléria>I. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2019 - Pezinok

https://photos.app.goo.gl/uJpNpQFdkPvxV9LW9

V sobotu 16.februára 2019 sa uskutočnilo v športovej hale SOU Komenského v Pezinku 1.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 2019.
Účasť na turnaji bola veľmi vysoká o čom svedčí počet 350 štartujúcich a viac ako 520 štartov ..
Našim pretekárom sa na prvých pretekoch novej sezóny darilo a dosiahli výborné výsledky. V silnej konkurencii sa nestratili ani naši nováčikovia ktorí atmosféru veľkého turnaja zažili prvý krát.

Výsledkový sumár :

1.miesto Jakub Hitka - KATA chlapci 10 rokov od 6.KYU
1.miesto Maxim Sarkocy - KATA chlapci 12 rokov od 4.KYU
1.miesto Gajane Križanová - KATA dievčatá 14-15 rokov do 3.KYU
1.miesto Veronika Polyáková - KATA dievčatá 16-17 rokov do 3.KYU
1.miesto Sofia Hujbertová - KUMITE dievčatá 9 rokov
1.miesto Daniel Ryška - KUMITE chlapci 10 rokov -145cm
1.miesto Alex Buček - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg

2.miesto Sofia Hujbertová - KATA dievčatá 9 rokov od 6.KYU
2.miesto Katarína Klučárová - KATA dievčatá 11 rokov od 5.KYU
2.miesto Kristián Herera - KATA chlapci 11 rokov do 6.KYU
2.miesto Martin Šlez - KATA chlapci 11 rokov od 5.KYU
2.miesto David Moškovič - KATA muži nad 21 rokov
2.miesto Maxim Sarkocy - KOBUDO SHORT chlapci
2.miesto Maxim Sarkocy - KOBUDO LONG chlapci do 13 rokov
2.miesto Matúš Čúzy - KUMITE chlapci 13-14 rokov +55kg
2.miesto Daniel Štrbka - KUMITE chlapci 15-17 rokov -65kg
2.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov +65kg
2.miesto Alex Buček - KUMITE muži 18-21 rokov -75kg
2.miesto Martin Tomaškovič - KUMITE muži nad 21 rokov +75kg
2.miesto Daniel Ryška, Adam Krasňanský, Tomáš Čúzy - KUMITE chlapci 11-14 rokov družstvá
2.miesto Daniel Štrbka, Alex Buček, Tomáš Šefčík - KUMITE chlapci 15-17 rokov družstvá-rotácie

3.miesto Viktória Barcajová - KATA dievčatá 11 rokov do 6.KYU
3.miesto Filip Horňák - KATA chlapci 11 rokov do 6.KYU
3.miesto Gajane Križanová, Katarína Klučárová, Veronika Polyáková - KATA dievčatá od 15 rokov družstvá
3.miesto Adam Krasňanský - KUMITE chlapci 10 rokov +145cm

<FotoGaléria>

Generálni sponzori 1.kola Pohára Federácie :


Seminár skúšobných komisárov SFKaBU 2019 - skúšky STV na DAN

https://photos.app.goo.gl/kcNxErBGd9eifwPw9

V nedeľu 27. januára 2019 na Seminári skúšobných komisárov SFKaBU sa uskutočnili i skúšky na DAN SFKaBU pod vedením Kolégia Danov Slovenskej federácie karate a bojových umení.

Naši tréneri skúšky na DAN úspešne zvládli. Srdečne blahoželáme !!!


Daniela Šiandorová 2.dan

David Moškovič 3.dan

Hausnerův pohár 2019

https://photos.app.goo.gl/9WUYSbBF4gg6roTHA

V sobotu 26. januára 2019 sme sa zúčastnili na turnaji Hausnerův pohár. Predstavili sme sa v disciplínach kata, kumite a v konkurencii 16 klubov z Česka a Slovenska sme priniesli 9 medailí.
V hodnotení klubov sme sa umiestnili na peknom štvrtom mieste. Táto súťaž bola veľmi dobrou previerkou pred začínajúcou sezónou ktorú otvárame u nás doma v Pezinku.

Výsledkový sumár :

1.miesto Gajane Križanová - KATA kadetky
1.miesto Tomáš Šefčík - KUMITE kadeti
1.miesto Alex Buček - KUMITE juniori
1.miesto Marek Zápražný - KUMITE masters

2.miesto Veronika Polyáková - KATA juniorky
2.miesto Alex Buček - KUMITE masters

3.miesto Gajane Križanová - KATA juniorky
3.miesto Martin Šlez - KATA starší žiaci
3.miesto Alex Buček - KUMITE seniori

<FotoGaléria>     <Pozvánka>